اخبار - تگ : ویندوز 10

مایکروسافت رسما به پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز فون پایان داد

نوشته شده در : چهارشنبه 04 تیر 1396

سه سال از عرضه آخرین آپدیت ویندوز فون گذشته است و اینک دیگر مایکروسافت به پشتیبانی از ویندوز فون 8.1 پایان داده است. ظاهرا استراتژی جدید این شرکت، بهتر ساختن دو پلتفرم اندروید و آی او اس خواهد بود. (ادامه ...)

گوگل یک باگ اساسی موجود در ویندوز ۱۰ را فاش کرد !

نوشته شده در : چهارشنبه 08 آبان 1395

تیم تجزیه تحلیل و آنالیز کمپانی گوگل اطلاعاتی از یک بخش آسیب‌پذیر در ویندوز را داخل وبلاگ امنیتی‌اش به صورت عمومی منتشر کرده است. (ادامه ...)

چالش جدید ویندوز 10: استفاده از دوربین شما حتی در هنگام غیرفعال بودن آن

نوشته شده در : چهارشنبه 06 شهریور 1394

احتمالا شما نیز پیگیر اخبار و حواشی مربوط به حریم شخصی در ویندوز 10 می باشید. تا آنجا که به دوربین مربوط می شود، مایکروسافت به کاربران این قدرت را می دهد تا انتخاب کنند که کدام برنامه از دوربین کامپیوتر آنها استفاده کند، لذا کاربران مطمئن می شوند که هرگز بدون اطلاعشان کسی آنها را هنگام کار جلوی کامپیوتر مشاهده نمی کند. اما این پایان کار نیست ... (ادامه ...)

عجیب اما واقعی - سرقت پهنای باند توسط ویندوز 10 !

نوشته شده در : دوشنبه 06 شهریور 1394

ویندوز 10 پهنای باند شما را بدون اینکه متوجه شوید، برای به اشتراک گذاری آپدیت میان سایرین به سرقت می برد. این گزینه به صورت پیشفرض در نسخه های " Windows 10 Home" و " Windows 10 Pro" فعال می باشد. شما می توانید از طریق تنظیمات به روز رسانی، این امکان را غیر فعال نمایید. (ادامه ...)

راز کدهای باینری حک شده بر روی تی‌شرت جو بلفیور

نوشته شده در : سه شنبه 05 مرداد 1394

هفته گذشته مایکروسافت کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ خود را برگزار کرد. در طول این کنفرانس افراد مختلفی از این کمپانی همانند جو بلفیور، تی‌شرتی آبی رنگ به همراه لوگوی مایکروسافت را به تن داشتند، اما در واقع این تی‌شرت کدی باینری را در قالب لوگوی مایکروسافت در خود جای داده بود. حال این کدهای باینریِ دیکد شده پیام های جالبی را ارائه می‌کنند. (ادامه ...)

5 ویژگی برتر ویندوز ۱۰ که همه را عاشق خود می کند

نوشته شده در : پنجشنبه 05 مرداد 1394

 ویندوز ۱۰ اکنون در دسترس قرار گرفته است و دیروز کاربران پس از دریافت به روزرسانی جمعا در ۱۹۰ کشور در دسترس بود. ویندوز ۱۰ با بالا آمدن یک نوار اعلان از طریق به روزرسانی خودکار ویندوز ۸٫۱ در دسترس قرار گرفت. در حال حاضر نسخه پی سی این دستگاه برای کاربران عرضه شده است. (ادامه ...)

مصاحبه ZDNet با ساتیا نادلا؛ نگاهی به تفکرات و استراتژی های تازه مدیر عامل مایکروسافت

نوشته شده در : پنجشنبه 04 تیر 1394

دقایقی پس از به اتمام رساندن نطق اصلی کنفرانس Worldwide Partner، ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت با خبرنگار وب سایت ZDNet برای مدت ۳۰ دقیقه مصاحبه می کند. مدیر عامل بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان، صرفا چند روز پس از تصمیم مشکلی که برای سال مالی ۲۰۱۶ خود گرفته بود، روز گذشته در  کنفرانس یاد شده، در میان همکاران خود قرار گرفت و با آنها به گفتگو پرداخت. هفته گذشته، وی اعلام کرد که مایکروسافت، ۷۸۰۰ کارمند خود را از کار بی کار خواهد کرد؛ کارمندانی که بیشتر آنها مربوط به بخش سخت افزاری خواهند بود. اگرچه تا کنون تحت نظارت وی، مایکروسافت باز هم موبایل های لومیای خود را توسعه داده بود اما در حال حاضر، با اقدام تازه و زیان قلمداد کردن خرید نوکیا، تحلیلگران باور پیدا کرده بودند که این شرکت می خواهد ویندوزفون را رها کرده و دیگر در بازار موبایل نیز حضور پیدا نکرده و عرصه را نیز به رقبا واگذار نماید. (ادامه ...)

ویندوز فون هنوز زنده است! 6 گوشی جدید در راه

نوشته شده در : دوشنبه 04 تیر 1394

با توجه به کاهش نیروهای مشغول به کاری که ما از Microsoft طی این هفته مشاهده کردیم، عجیب نیست که فکر کنید که این شرکت به دنبال کنار گذاشتن تجارت سخت افزار گوشی و به جای آن  تمرکز بر روی دسکتاپ است. (ادامه ...)