اخبار - تگ : واقعیت مجازی

با هدست واقعیت افزوده لنوو میراژ با کاراکترهای خبیث جنگ ستارگان مبارزه کنید

نوشته شده در : شنبه 06 شهریور 1396

هدست واقعیت افزوده لنوو میراژ (Lenovo Mirage) جدیدترین راهکار این شرکت چینی برای دنیای واقعیت افزوده است. لنوو آن را در همکاری با شرکت بزرگ دیزنی توسعه داده است. (ادامه ...)

هدست واقعیت مجازی Dell VR Visor در آستانه نمایشگاه IFA برلین معرفی شد

نوشته شده در : سه شنبه 06 شهریور 1396

شرکت دل درآستانه نمایشگاه IFA 2017 با معرفی هدست واقعیت مجازی Dell VR Visor رسما وارد عرصه واقعیت مجازی شد از اولین هدست واقعیت مجازی خود رونمایی کرد. (ادامه ...)

اطلاعاتی از هدست واقعیت مجازی مستقل سامسونگ (ExynosVR III) منتشر شد

نوشته شده در : پنجشنبه 04 تیر 1396

اطلاعاتی از هدست واقعیت مجازی مستقل سامسونگ با کدنام Samsung ExynosVR III آشکار شد. که در ادامه بیشتر با این هدست آشنا خواهیم شد. (ادامه ...)

Rare: بازی Sea of Thieves بهترین بازی است که تا به حال ساخته‌ایم

نوشته شده در : شنبه 04 تیر 1396

بازی Sea of Thieves از Rare حقیقتا یکی از مورد انتظار‌ترین عناوینی است که توسط Microsoft Game Studios منتشر می‌شود. (ادامه ...)

معرفی بهترین گجت‌های پوشیدنی در سال 2016

نوشته شده در : دوشنبه 09 آذر 1395

اصطلاح تکنولوژی پوشیدنی به دسته‌ای خاص از وسایل دیجیتال اطلاق نشده و می‌تواند هر نوع گجت دارای قابلیت اتصال به بدن را شامل شود، اما مواردی همچون ساعت‌ هوشمند، ردیاب‌ سلامت و همچنین هدست‌ واقعیت مجازی بیشتر نزد کاربران شناخته شده هستند. با نزدیک شدن به پایان 2016 بهتر است تا نگاهی بر بهترین گجت های پوشیدنی سال داشته باشیم. (ادامه ...)

ساخت اولین مرکز تفریحی واقعیت مجازی IMAX در اروپا

نوشته شده در : پنجشنبه 07 مهر 1395

کمپانی نام آشنای صنعت فیلم و سینما، IMAX در تلاش است تا همچون سایر رقبای خود، وارد صنعت واقعیت مجازی شود و به همین جهت، تا پایان سال جاری میلادی اولین مرکز تفریحی واقعیت مجازی خود در اروپا را تاسیس خواهد کرد (ادامه ...)

با چراغ خواب هوشمند شیائومی آشنا شوید

نوشته شده در : سه شنبه 03 خرداد 1395

اگر دوست دارید در اتاق خواب خود چراغی داشته باشید که نور آن متناسب با حال و هوای شما تغییر کند، ما به شما چراغ شیائومی Yeelight را معرفی می کنیم. (ادامه ...)

همچون شخصیت های ماتریکس به درون دنیای مجازی بروید

نوشته شده در : دوشنبه 05 مرداد 1394

همه ما فیلم هایی همچون ماتریکس را به ذهن داریم. جایی که شخصیت های واقعی فیلم به کمک یک سیستم مرموز و پیچیده به دنیایی مجازی می رفتند تا ماموریتی را انجام دهند. به تازگی یک مرکز بازی واقعیت مجازی در استرالیا رسیدن به چنین آرزویی را تا حدی امکان پذیر ساخته است. (ادامه ...)