اخبار - تگ : سونی

نگاهی به نرم افزار عکاسی فوق العاده Sony Xperia XZ

نوشته شده در : سه شنبه 06 شهریور 1395

هدف از ارائه گوشی جدید سونی معرفی محصولی است که توانایی بی نظیری در عکاسی داشته باشد، از این رو سونی XZ را به دوربینی قدرتمند و کم نظیر مجهز کرده است. اما باید در نظر داشته باشید که هر سخت افزار قدرتمندی نیازمند نرم افزاری است که بتواند از تمامی پتانسیل آن استفاده کند. (ادامه ...)

طرح مفهومی گوشی Shadow سونی با دو صفحه نمایش

نوشته شده در : دوشنبه 06 شهریور 1395

Shadow یکی از گوشی‌های شرکت سونی است که در حال حاضر در مرحله‌ی طرح مفهومی است و ایده‌ای جاه‌طلبانه به نظر می‌رسد. تصاویر این طرح مفهومی به همراه برخی از مشخصات آن منتشر شده است. در تصاویر منتشر شده از طرف سونی شاهد استفاده از دو صفحه‌نمایش در این گوشی هستیم. در ادامه با زومیت همراه باشید. (ادامه ...)

در IFA امسال منتظر چه چیزی از غول های الکترونیک باشیم

نوشته شده در : پنجشنبه 06 شهریور 1394

همه ساله اولین هفته ماه سپتامبر، نشانه تجدید حیات در فعالیت بین تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی است. زمان خرید لوازم مورد نیاز برای بازگشایی مدارس است و در پی آن تعطیلات زمستانی در پیش است و چه فرصتی بهتر از این برای جذب هر چه بیشتر بازار به شدت رقابتی ‎گجت‌های الکترونیک. مکانی که این مسابقه سالانه در آن برگذار می‎شود. (ادامه ...)

نقد و بررسی تبلت Sony Xperia Z4

نوشته شده در : دوشنبه 04 تیر 1394

علیرغم اینکه معمولا سونی جزء اولین انتخاب های شما برای خرید تبلت نمی باشد، اما اگر مایل به استفاده از آخرین نسخه اندروید هستید، Sony Xperia Z4 می تواند انتخابی هوشمندانه برای شما باشد. (ادامه ...)

سونی در سالهای نخست

نوشته شده در : شنبه 04 تیر 1394

برای موفقیت بایستی متفاوت بود، جوری که تا به حال هیچکس آنگونه نبوده است. (ادامه ...)