اخبار - دسته : ایران

پس از مسدود شدن تلگرام صوتی در ایران ؛ صحبت های مدیر تلگرام را بشنوید!

نوشته شده در : پنجشنبه 01 فروردین 1396

پس از مسدود شدن تلگرام صوتی در ایران، پاول دوروف در پیامی تلگرامی، درباره مکالمه صوتی و تأمین امنیت در آن توضیحاتی ارائه داد. (ادامه ...)

رمزگشایی از شی نورانی آسمان دیشب

نوشته شده در : دوشنبه 12 اسفند 1395

احتمالا شما هم دیشب در جریان رویت یک شی نورانی در آسمان کشورمان قرار گرفتید. امروز مدیر انجمن نجوم اهواز با بیان اینکه این جسم نورانی که مردم در آسمان مشاهده کردند بشقاب پرنده و یا موجود غیر طبیعی نبوده، اظهار کرد که درو اقع شی مشاهده شده تخلیه سوخت یک موشک در فضا بوده است. (ادامه ...)

ایرانی ها 132میلیارد تومان برای کلش آو کلنز خرج کردند

نوشته شده در : دوشنبه 08 آبان 1395

«کلش آو کلنز: منفورِ محبوب» عنوان گزارشی از مجموعه «پدیده سال» دایرِک است که برای اولین بار از واقعیت‌های آماری درباره یکی از پرطرفدارترین بازی‌های این سال‌ها رونمایی می‌کند. (ادامه ...)

پس از سریلانکا، ایران و عربستان دارنده کندترین اینترنت 4G

نوشته شده در : دوشنبه 11 بهمن 1394

سنگاپور سریع ترین و مطابق معمول ایران کندترین اینترنت 4G را دارند! (ادامه ...)

اوج هنر ایرانی؛ بافت قالی با طرح 3D در اصفهان

نوشته شده در : سه شنبه 10 دی 1394

هنرمندان کشورمان در اصفهان این بار اقدام به بافت قالی با طرح 3 بعدی نمودند. (ادامه ...)

آخرین آمارها از ضریب نفوذ اینترنت در ایران

نوشته شده در : چهارشنبه 08 آبان 1394

طبق آخرین آمارهای ارائه شده از کل اتصالات در کشور، ضریب نفوذ اینترنت با احتساب ۶۱ میلیون و ۷۰۹ هزار و ۹۲۹ کاربر به دست آمده است و تعداد مشترکان اینترنت بر مبنای جمعیت ۷۵ میلیون و ۱۴۹ هزار نفر در ایران، ۴۳ میلیون و ۲۶ هزار و ۲۷۹ نفر اعلام شده است. (ادامه ...)

واکنش وزیر ارتباطات به توییت تلگرام: مدیران تلگرام ناشی‌گری کردند - ادعای درخواست ایران برای دسترسی به اطلاعات کاربران را تکذیب می کنم

نوشته شده در : یکشنبه 08 آبان 1394

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد ادعای مدیران تلگرام مبنی‌ بر درخواست فیلترینگ این شبکه در ایران از سوی مقامات ایرانی واکنش نشان داد. محمود واعظی ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در مورد دسترسی به شبکه پیام‌رسان تلگرام و سیاست این وزارتخانه در این زمینه توضیح داد. (ادامه ...)

تلگرام تا پایان عمر دولت فیلتر نمی شود

نوشته شده در : پنجشنبه 07 مهر 1394

تلگرام این روزها تبدیل به اصلی ترین شاهراه ارتباطی میان کاربران ایرانی گشته است. بر اساس آمار کافه بازار، این اپلیکیشن هم اکنون بیش از ۱۵ میلیون نصب فعال دارد و افراد زیادی از آن جهت ارتباط با دوستان و آشنایان خود، استفاده می کنند. (ادامه ...)

خانه ای متحرک در تهران!

نوشته شده در : دوشنبه 07 مهر 1394

سایت دیلی گیک با انتشار تصاویر این ساختمان گفته است: طراحی این ساختمان در تهران به قدری چشمگیر است که انسان از معماری آن شگفت‌زده می‌شود و این یک طراحی منحصر به فرد است. (ادامه ...)