اخبار - تگ : لوازم جانبی

معرفی اسکنر اثر انگشت مدل FS88

نوشته شده در : سه شنبه 09 آذر 1395

با پر رنگ شدن نقش تکنولوژی در زندگی روزمره و کسب و کار، فناوری های مربوط به سنسورها هم وارد میدان شده و تاثیر قابل توجهی در افزایش سرعت، امنیت و کارایی سیستم ها گذاشته اند. (ادامه ...)

تجربه عکاسی پیشرفته با گوشی موبایل

نوشته شده در : شنبه 03 خرداد 1395

شاید از آن دسته افرادی باشید که از مهمانی‌های کوچک گرفته تا مسافرت‌های تفریحی و سیاحتی، همواره از گوشی موبایل خود به عنوان دوربین عکاسی استفاده می‌کنید و تصور سفر بدون دوربین گوشی برای شما غیرممکن باشد. (ادامه ...)

4 مانیتور در یک مانیتور !

نوشته شده در : شنبه 03 خرداد 1395

محصول 43 اینچی کمپانی دل، درواقع 4 مانیتور است که در یک بدنه جای‌داده شده است. (ادامه ...)

فاکسکان ۶۰ هزار نفر از کارگرانش را با ربات جایگزین کرده است

نوشته شده در : پنجشنبه 03 خرداد 1395

اگر می‌خواهید نشانه‌هایی از ورود به عصر رباتیک و نزدیک شدن به دوره‌ی هوش مصنوعی را به‌وضوح مشاهده کنید، جایگزینی ربات‌ها به‌جای کارگران انسانی در کارخانه‌های مختلف، یکی از بهترین نشانه‌هاست. به‌تازگی نیز کمپانی فاکسکان وارد این حوزه شده است و حتی قصد دارد آن را گسترش دهد. (ادامه ...)

پبل از Core پرده برداشت؛ گجتی کوچک و همیشه متصل به اینترنت برای پایش فعالیت های فیزیکی

نوشته شده در : چهارشنبه 03 خرداد 1395

در کنار «پبل ۲» و «پبل تایم ۲»، امروز شرکت پبل از یک گجت نوآورانه و جدید تحت عنوان Core با قیمت ۷۰ دلاری پرده برداشت. این گجت کوچک تنها یک ماژول است که می خواهد همیشه همراه شما باشد و توسط اتصال همیشگی اش به اینترنت، فعالیت های ورزشی شما را پایش کند. (ادامه ...)

با این وسیله، در نور کم سلفی های بهتری بگیرید

نوشته شده در : چهارشنبه 04 تیر 1394

عکاسی سلفی این روز ها خیلی طرفدار دارد؛ آن قدر که در هر مرکز خرید و یا مکانی دیدنی افرادی مشاهده می‌شوند که مونوپاد بلند قامتی در حال تصویر برداری از خود هستنـــد. اما این ها یک مشکل بزرگ دارند و آن هم این است که در نور کم نمی‌توانند شاهکار کنند. اما یک طراح و عکاس ژاپنی به نام جولی واتای این مشکل را با معرفی حلقه ای رفع کرده است. (ادامه ...)