اخبار - تگ : فیسبوک

تهدید یک هکر برای حذف اکانت فیسبوک مارک زاکربرگ

نوشته شده در : یکشنبه 07 مهر 1397

یک هکر تایوانی با نام چانگ چی یوان، از برنامه خود برای حذف اکانت فیسبوک مارک زاکربرگ در روز یکشنبه خبر داده است. عملیات حذف صفحه شخصی زاکربرگ قرار است به صورت زنده پخش شود! (ادامه ...)

پرداخت جایزه ای ده هزار دلاری به پسری ده ساله برای یافتن باگ اینستاگرام

نوشته شده در : چهارشنبه 02 اردیبهشت 1395

اوایل امسال، پسری 10 ساله که حتی به سن قانونی برای ثبت نام در فیسبوک نرسیده، توانست اپلیکیشن به اشتراک گذاری تصاویر اینستاگرام را هک کرده و توجه مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیسبوک را به خود جلب کند. (ادامه ...)

آیا می دانید در هر یک دقیقه در فیسبوک چه اتفاقاتی می افتد؟

نوشته شده در : شنبه 07 مهر 1394

جمعیت فیسبوک کم کم به 1 میلیارد عضو یعنی یک هفتم کل جمعیت زمین نزدیک می شود. اما آیا می دانید در طی یک دقیقه چه اتفاقاتی در این شبکه بزرگ اجتماعی روی می دهد؟ (ادامه ...)

5 اشتباه حسرت آمیز این 5 نفر!

نوشته شده در : سه شنبه 06 شهریور 1394

همه ما لحظاتی در زندگی مان اتفاق افتاده است که حسرت انجام و یا انجام ندادن کاری را خورده ایم. اگر می خواهید قدری بار سنگین این حسرت ها بر دوشتان سبک شود!، نظر شما را به بزرگترین حسرت های دنیای تکنولوژی جلب می کنیم. (ادامه ...)

فیسبوک با Facebook M به جنگ کورتانا و سیری می آید

نوشته شده در : پنجشنبه 06 شهریور 1394

فیسبوک M، نام دستیار دیجیتالی جدیدی است که حالا در اختیار تمامی دارندگان اپلیکیشن مسنجر فیسبوک قرار دارد. Facebook M که پیش از این Moneypenny نیز لقب گرفته بود، از پس تمام کارهایی که دیگر دستیارهای دیجیتالی انجام می دهند بر می آید، می تواند اطلاعات جمع کند، برخی کارها را انجام دهد و همانند سیری و کورتانا رایگان است. (ادامه ...)