اخبار - تگ : نوت بوک

نقد و بررسی لپ‌تاپ ایسوس Zenbook 3

نوشته شده در : چهارشنبه 02 اردیبهشت 1396

لپ‌تاپ ایسوس Zenbook 3 جزو یکی از باریک‌ترین لپ‌تاپ‌های موجود در بازار و رقیب اصلی مک بوک‌های اپل به حساب می‌آید. این لپ‌تاپ نسبت به مک‌بوک باریک‌تر، سبک‌تر و بسیار قدرتمندتر است. لپ‌تاپ Zenbook 3 از توان پردازشی بسیار بالایی بهره می‌برد و به دلیل وزن سبک، حمل آن نیز بسیار آسان خواهد بود. (ادامه ...)

کالبد شکافی میانی: لپ تاپ Lenovo Ideapad 110

نوشته شده در : پنجشنبه 11 بهمن 1395

لپ تاپ های باریک میان رده Lenovo Ideapad 110 جزو محصولات خوش قیمتی هستند که می توانند بسیاری از کاربردهای روزمره کاربران را راه انداخته و به عنوان کامپیوتر دوم مورد استفاده قرار گیرند. در این مطلب سری به داخل این محصول زده و برخی نکات در زمینه ارتقاء و تعویض قطعات در آن را بررسی خواهیم کرد. (ادامه ...)

لپ تاپ قدیمی و جدید

نوشته شده در : پنجشنبه 12 اسفند 1394

اخیرا تصویر لپ تاپی قدیمی در سال های دور در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. امروزه رویکرد عمده در زمینه طراحی و تولید ابزارهای دیجیتال، حرکت به سمت کوچک تر کردن آنهاست و حتی دانشمندان توانسته اند از یک مولکول تراشه بسازند (ادامه ...)

لپ تاپ های کاغذی یک بار مصرف در راهند

نوشته شده در : دوشنبه 12 اسفند 1394

احتمالا تا به حال نام دوربین عکاسی یکبار مصرف و شاید هم تلفن همراه یک بار مصرف را شنیده یا از آن استفاده کرده اید اما آیا می توانید این تصور را کنید که روزی لپ تاپ های یکبار مصرف را هم در بازار ببینید؟ (ادامه ...)

لپ تاپ های نسل بعد ممکن است با Space Bar لمسی به بازار بیایند!

نوشته شده در : پنجشنبه 04 تیر 1394

معمولا کلید Space، بیشترین استفاده را در صفحه کلید دارد. حداقل از نظر کمپانی Synaptics، برترین سازنده صفحه کلید لپ تاپ، اینطور است. این کمپانی قصد دارد نسل جدید صفحه کلید های خود را به Space Bar هوشمند حساس به لمس مجهز نماید. (ادامه ...)

اعلام افزونه های نوآورانه سری های Asus Transformer Book در نمایشگاه کامپیوتکس 2015

نوشته شده در : پنجشنبه 04 تیر 1394

شرکت Asus خبر افزونه های جدید و نوآورانه خود را که مربوط به سری Transformer Book می باشد، در نمایشگاه کامپیوتکس 2015 اعلام کرد. (ادامه ...)