اخبار - دسته : مدیریتی

رپورتاژ آگهی: ERP 2000 - مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

نوشته شده در : چهارشنبه 09 آذر 1394

با توجه به نوسانات شدید تقاضا و افزایش رقابت در بازارها، بسیاری از سازمان‌ها سعی دارند تا راهبردهایی را برای ارتباط طولانی مدت و موفق با مشتری خلق کنند. (ادامه ...)

5 اشتباه حسرت آمیز این 5 نفر!

نوشته شده در : سه شنبه 06 شهریور 1394

همه ما لحظاتی در زندگی مان اتفاق افتاده است که حسرت انجام و یا انجام ندادن کاری را خورده ایم. اگر می خواهید قدری بار سنگین این حسرت ها بر دوشتان سبک شود!، نظر شما را به بزرگترین حسرت های دنیای تکنولوژی جلب می کنیم. (ادامه ...)

راز سلطه هندی تبارها بر مدیریت شرکت های بزرگ تکنولوژی

نوشته شده در : شنبه 06 شهریور 1394

به مدیران کمپانی های مایکروسافت، گوگل، نوکیا، سافت بانک، سن دیسک، گلوبال فاندریز و ادوبی سیستمز نگاه کنید؛ ساتیا نادلا، ساندر پیچای، راجیف سوری، سانجی مهروتا و شانتانو ناراین. همه این افراد یک ویژگی مشترک با هم دارند؛ زادگاهشان، کشور هند است. (ادامه ...)

راز و رمز موفقیت افسانه‌ای اپل: شانس یا هوشمندی؟

نوشته شده در : دوشنبه 05 مرداد 1394

اپل شرکت عجیبی است. محصولاتش گران است، محدودیت‌هایش زیاد است و بر روی بعضی چیزهای کلیشه‌ای خیلی کلید می‌کند. یادمان نرفته که استیو جابز قسم خورده‌ بود که نگذارد آی‌فون با صفحه نمایش بزرگتر از 3.5 اینچ و آی‌پد بزرگتر از 7.9 اینچ در کمپانیش تولید شود. مطمئنا اگر زنده بود، تا حالا یا خودش را کشته بود یا تیم کوک را! (ادامه ...)

مصاحبه ZDNet با ساتیا نادلا؛ نگاهی به تفکرات و استراتژی های تازه مدیر عامل مایکروسافت

نوشته شده در : پنجشنبه 04 تیر 1394

دقایقی پس از به اتمام رساندن نطق اصلی کنفرانس Worldwide Partner، ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت با خبرنگار وب سایت ZDNet برای مدت ۳۰ دقیقه مصاحبه می کند. مدیر عامل بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان، صرفا چند روز پس از تصمیم مشکلی که برای سال مالی ۲۰۱۶ خود گرفته بود، روز گذشته در  کنفرانس یاد شده، در میان همکاران خود قرار گرفت و با آنها به گفتگو پرداخت. هفته گذشته، وی اعلام کرد که مایکروسافت، ۷۸۰۰ کارمند خود را از کار بی کار خواهد کرد؛ کارمندانی که بیشتر آنها مربوط به بخش سخت افزاری خواهند بود. اگرچه تا کنون تحت نظارت وی، مایکروسافت باز هم موبایل های لومیای خود را توسعه داده بود اما در حال حاضر، با اقدام تازه و زیان قلمداد کردن خرید نوکیا، تحلیلگران باور پیدا کرده بودند که این شرکت می خواهد ویندوزفون را رها کرده و دیگر در بازار موبایل نیز حضور پیدا نکرده و عرصه را نیز به رقبا واگذار نماید. (ادامه ...)

پنجاه روش کلیدی جذب مشتری بر گرفته از کتاب پاول.ر.تیم

نوشته شده در : سه شنبه 04 تیر 1394

برای بازاریابی و تجارت موفق نیاز است به اصولی که شما را در جذب مشتری به عنوان هدف اصلی تجارت یاری می کند، آشنایی داشته باشید. (ادامه ...)

مدلهای ذهنی موفقیت

نوشته شده در : شنبه 04 تیر 1394

موفقیت در زندگی، نه با آرامش مطلق به دست می آید، نه با کوشش جانفرسا. موفقیت ترکیب مناسبی از این دو است. شما چه هستید؟ (ادامه ...)

سونی در سالهای نخست

نوشته شده در : شنبه 04 تیر 1394

برای موفقیت بایستی متفاوت بود، جوری که تا به حال هیچکس آنگونه نبوده است. (ادامه ...)

مار کبری و اثر کبری در تفکر سیستمی

نوشته شده در : شنبه 04 تیر 1394

تصمیم های به ظاهر درستی که اثرات زیان باری دارند (ادامه ...)