اخبار - دسته : کنفرانس

هر آنچه از CES 2017 انتظار داریم

نوشته شده در : یکشنبه 09 آذر 1395

دی ماه برای عاشقان دنیای تکنولوژی یعنی CES؛ با ما همراه باشید تا به بررسی انتظارات از CES 2017 بپردازیم. (ادامه ...)

گزیده ای از آنچه در کنفرانس Google روی داد

نوشته شده در : شنبه 07 مهر 1394

گوگل ساعاتی پیش مراسمی در شهر سان فرانسیسکو برگزار نمود و در آن از سخت افزار و سرویس های تازه ای پرده برداشت. مشخصا مورد انتظارترین محصولات در این کنفرانس، نکسوس های گوگل بودند که از ماه ها پیش شاهد افشای اطلاعات مختلفی در مورد آنها بودیم. (ادامه ...)

فردا در کنفرانس گوگل چه خبر خواهد بود؟

نوشته شده در : دوشنبه 07 مهر 1394

بر اساس برنامه گوگل، این شرکت فردا کنفرانسی رسمی برای معرفی محصولات جدید خود برگزار خواهد کرد. در این مطلب به هرآنچه که انتظار داریم گوگل در کنفرانس فردا معرفی کند، خواهیم پرداخت. (ادامه ...)

7 مهرماه؛ مراسم رونمایی گوگل از اندروید 6 و محصولات جدیدش

نوشته شده در : شنبه 06 شهریور 1394

از خبرنگاران دعوت شده تا در رویداد ۲۹ سپتامبر یا ۷ مهرماه گوگل در سان‌فرانسیسکو شرکت کنند. شنیده ها حکایت از این دارد که این کمپانی قصد دارد از اندروید ۶ به همراه کروم کست و نکسوس‌های جدید رونمایی کند. (ادامه ...)

ویدئو؛ همه آنچه که در کنفرانس اپل اتفاق افتاد

نوشته شده در : شنبه 06 شهریور 1394

رویدادهایی که اپل برگزار می کند معمولا با نام پرچمداری که در نظر دارد معرفی نماید، شناخته می شوند: مثلا مراسم آیپد، مراسم آیفون، مراسم اپل موزیک و بسیاری موارد دیگر. اما این قاعده با مراسم شب گذشته این شرکت همخوانی ندارد، چراکه در جریان کنفرانس دیشب خود به دو محصول مختلف که مدت ها شایعاتی در مورد آنها شنیده می شد، رنگ واقعیت داد؛ نخست اینکه اپل تی وی را بهینه سازی کرد و دیگر آیپد غول پیکر و هیبریدی خود را معرفی نمود. (ادامه ...)